Nabíjajte svoje zariadenia jednoducho a pohodlne pomocou výkonných nabíjačiek USB MODUL

V dnešnej záplave mobilných telefónov, inteligentných hodiniek, tabletov, športových kamier, navigačných a iných elektronických zariadení sa ich nabíjanie stalo každodennou rutinou.

Rýchlo sa nám hromadia rôzne adaptéry, konektory a káble, a preto vám TEM ponúka jednoduché riešenie – výkonné USB nabíjačky EM67 a EM68. Sú konštruované ako 1-modulárny prvok a možno ich inštalovať rovnakým spôsobom, ako bežnú elektrickú zásuvku Modul.

USB nabíjačky EM67 a EM68, ktoré sú nainštalované vo vašich pracovných stoloch, v kanceláriách alebo ako samostatná „zásuvka“ v byte a na verejných priestranstvách, poskytujú väčší komfort a spoľahlivosť nabíjania vašich elektronických zariadení. 

Napriek svojim malým rozmerom sú USB nabíjačky veľmi výkonné, takže svoje zariadenie jednoducho a rýchlo nabijete prostredníctvom dvojitého štandardného A-konektora (EM67) alebo kombinovaného A- a novšieho C-konektora (EM68). 

Obe nabíjačky, EM67 a EM68, sú vybavené dvomi konektormi na nabíjanie (výkon 2,4 A a 3,0 A). To umožňuje výkonné nabíjanie dvoch zariadení súčasne. Pri nabíjaní jedného zariadenia sa zachová menovitý výkon a počas nabíjania dvoch zariadení sa výstupný výkon rozdelí.

USB nabíjačky vo veľkosti 1M – rôzne možnosti inštalácie a kombinácie s prvkami

Sú dostupné vo veľkostiach modulu 1, takže ich možno veľmi jednoducho kombinovať s modulárnymi spínačmi, zásuvkami a ďalšími funkčnými prvkami MODUL. Týmto spôsobom môžete kombinovať niekoľko funkcií na jednom mieste a vytvoriť jedinečné kombinácie šité na mieru vašim želaniam a potrebám.
Technické pokyny na pripojenie a používanie nových USB nabíjačiek sú k dispozícii tu.

Široký výber farieb USB nabíjačky

Zárukou estetického vzhľadu je dostupnosť piatich farieb. USB nabíjačky Modul môžete prispôsobiť vášmu vkusu, prianiam a špecifickému interiéru.

Zvoľte si obľúbenú farbu vašej USB nabíjačky:

  • biela,
  • béžová,
  • strieborná,
  • čierna,
  • a antracitová farba.

USB nabíjačky ľahko začleníte do  vašich pracovných, verejných alebo súkromných priestorov a pomocou zvolených dekoratívnych rámikov Pure, Soft alebo Line docielite moderný vzhľad a sofistikovaným spôsobom obohatíte svoje obytné alebo pracovné priestory.


Viac informácií o ostatných modulárnych spínačoch a zásuvkách MODUL nájdete na www.tem-sk.sk