Switch

Logiq

Tvar, ktorý je doma v každej miestnosti. Univerzálne línie spínačov zanechajú svoju pečať v modernom pracovnom prostredí alebo v útulnejších teplých obytných priestoroch.

Harmónia farieb

Rodina LOGIQ sa vyznačuje logickým výberom osvedčených a elegantných farebných odtieňov, ktoré majú používatelia najradšej. Neprispôsobujte sa, línia LOGIQ sa prispôsobuje vám, takže môžeme kedykoľvek vytvoriť farebný tón na mieru vašim špeciálnym želaniam. Logické.

Vyber si svoj odtieň

Neobmedzená fantázia

Rodina LOGIQ vám umožňuje zostaviť ľubovoľnú kombináciu. Pre ľahkú kombináciu sme pre vás vytvorili užitočný doplnok, ktorý vám uľahčí zarovnávanie vodorovných a zvislých čiar. Takzvaný systém 55/55 umožňuje používať vždy rovnaké univerzálne prvky. Už viete, čo chcete? Nerobte si starosti, spínače LOGIQ čítajú vaše myšlienky.

Logická inštalácia

Horizontálne

Zostavovaním ušetríte miesto na stene. Ak máte málo miesta, vertikálne je to správne rozhodnutie.

Vertikálne

Kombinujte, ako chcete.

Jednoduché odstraňovanie

Viditeľné prvky sa ľahko demontujú. Vďační vám budú aj majstri maliari.

Jednoduché pre tých najnáročnejších

Rodina LOGIQ obsahuje spínače, regulátory, senzory, zásuvky pre všetky účely a všetko na jednom mieste. Môžete ich použiť jednotlivo alebo v sérii. Ako každá rodina, ktorá rastie a rozvíja sa, budeme aj naďalej rozvíjať našu ponuku v súlade s vašimi potrebami a želaniami. S radosťou si vás vypočujeme a ponúkneme vám riešenie, ktoré bude jednoduchým a logickým pokračovaním príbehu rodiny LOGIQ.

Je dobré vedieť

OCHRANA PRED DOTYKOM

Všetky zásuvky majú zabudovanú ochranu proti dotyku prvkov pod napätím.

OSVETLENIE

Dobre premyslená konštrukcia spínača umožňuje ľahké osvetlenie aj potom.

KVALITA PREPNUTIA

Spoľahlivé prepínanie zaisťujú kontakty zo zliatiny striebra (AgNi).

BEZSKRUTKOVÉ KONTAKTY

Bezskrutkové kontakty umožňujú rýchle a spoľahlivé pripojenie vodičov. K rovnakému kontaktu môžete pripojiť dva vodiče rôznych priemerov.

HLBŠIE PRIPEVNENIE

Čeľuste umožňujú hlbšie uchytenie (aj cez keramické dlaždice atď.).

SKLADANIE KRABÍC

Skladacie krabice vám uľahčia prácu. Správne vzdialenosti sú zaručené.

VEĽKOSTI

Dekoratívne rámiky vo veľkostiach 1 až 5.

Produkty LOGIQ

  • SPÍNAČE
  • ZÁSUVKY
  • DEKORATÍVNE RÁMIKY

LOGIQ je riešením pre systém štandardných okrúhlych krabíc. S ním môžete plánovať jednoduché aj zložitejšie inštalácie, novostavby a úpravy. Systém sa vyznačuje bezskrutkovými kontaktmi, ktoré vám šetria čas pri inštalácii prvkov.

Predajná sieť