VITAJTE

RODINA MODUL

Dodajte priestoru osobitný nádych a zdôraznite svoj štýl pomocou spínačov a zásuviek z rodiny MODUL.

DIZAJNOVÉ LÍNIE

Dizajnové línie Pure, Line, Soft a Edge sú odrazom moderného, sofistikovaného a nezávislého životného štýlu.

Modul Line

MODERNÝ DIZAJN

Rovné, hladké línie vytvárajú nadčasový dizajn. Dokonale rovný, tenký profil a ergonómia mäkkého dotyku prinášajú úžasne elegantný vzhľad zo všetkých strán.

Modul Soft

TEPLO DOMOVA

Dokonalé jemné tvary doplnené subtílnym výberom farieb a špeciálnymi nátermi, ktoré pocítite pri dotyku.

Modul Pure

POCIT PRÍRODY

Z čistoty a nepoškvrnenosti novorodeného sveta sa zrodil príbeh radu PURE. Dotyk prírodných motívov sa prelína so sofistikovaným vkusom pre línie a tvary. Je pretkaný niťou najmodernejšej technológie hraničiacej s umením.

Modul Edge

RETRO CHIC

Prestížny rad, ktorý ponúka špeciálny zmyslový a vizuálny zážitok ako nikdy predtým. Trúfate si?

Čisté, rovné, línie vytvárajú nadčasový dizajn. Dokonalý rovný, tenký profil a ergonómia mäkkého dotyku dodávajú elegantný vzhľad zo všetkých uhlov.

Pripravte sa na elegantnú dokonalosť rovných tvarov. Vyskúšajte lesklosť povrchov, ktoré sa jemne pohrávajú s modernými prvkami vašich priestorov. Špeciálne pre vás sme do nich vniesli technológiu „Soft Touch“, ktorá zmení každý váš dotyk na jedinečný zážitok.

Dokonalé mäkké tvary zakončené jemným výberom farieb a špeciálnymi povrchmi, ktoré cítite pri dotyku.

Do vášho domova vstúpi prostredníctvom oblých tvarov a mäkkých prechodov jemnosť.

Z čistoty a nepoškvrnenosti novozrodeného sveta sa zrodil príbeh radu PURE. Dotyk prírodných motívov sa prelína so sofistikovaným vkusom pre línie a tvary. Je pretkaný niťou najmodernejšej technológie hraničiacej s umením.

Línia spínačov Pure sa vyznačuje prírodnými materiálmi: kov, drevo, sklo. Špecifický pocit je vyjadrený jedinečným dizajnom, ktorý je nápadný, zároveň však nevtieravý. Vyžaruje citlivosť, sofistikovanosť, kritériá vysokého štandardu a samozrejme čistotu.

Rodina MODUL je bohatšia o nového člena. EDGE prináša nezabudnuteľný hmatový zážitok do sveta prepínačov. Každý detail nového radu odráža viac ako polstoročie skúseností, pýši sa rozsiahlymi znalosťami materiálov, vylepšenými o najmodernejšie technológie.

Prepínače EDGE sú presiaknuté jedinečným retro štýlom, ktorý v harmónii s s moderným minimalizmom vytvára svet sofistikovaných kontrastných vzorov, rafinovaných línií a ušľachtilých materiálov. Odvážne si razia cestu medzi nostalgiou a prestížou budúcnosti.

Modul

MODULÁRNOSŤ

Postarali sme sa o komplexný systém. Nájdete v ňom všetky prvky pre ľubovoľnú konfiguráciu. Základné prvky systému sú moduly a Môžete ich kombinovať vodorovne alebo zvisle.

Modul

UNIVERZÁLNOSŤ

Systém sa vyznačuje dokonalým výberom elementov a jednoduchou inštaláciou. Súpravu spínačov môžete umiestniť do priestoru rôznymi spôsobmi, či už je krabica okrúhla alebo obdĺžniková, samostatná alebo v skupine.

Modul

JEDNODUCHOSŤ

Funkčné prvky jednoducho pripevníte na úchytku. Vyvinuli sme pre vás riešenie typu „klik-in, klik-out“, ktoré vám skráti čas montáže. Pripojovacie kontakty sú ľahko prístupné z prednej strany.

Modul

INŠTALÁCIA

Rad Modul je vhodný pre všetky typy stien a môže byť použitý v konvenčných, betónových konštrukciách, ale aj v konštrukciách z dutých priečok. Ľahko sa inštaluje a umožňuje kombinovať obdĺžnikové alebo okrúhle krabice v správnych vzdialenostiach. Použité materiály sú v súlade s vysokými štandardmi.

Modul

KOMBINOVATEĽNOSŤ

Modul vám ponúka veľa možností aj pri použití okrúhlych krabíc. Môžete ich kombinovať vodorovne alebo zvisle, samostatne alebo v skupinách. Kovové úchytky zaručujú vynikajúcu stabilitu aj pri menej šetrnom používaní a sú vhodné pre všetky dekoratívne rámiky

Modul

PRODUKTY

SPÍNAČE

ZÁSUVKY

POHODLIE/ELEKTRONIKA

DEKORATÍVNE RÁMIKY

Modul

OSOBITOSTI

POHODLIE VÝKONNÝCH NABÍJAČIEK USB TEM

Nová generácia LED stmievačov programu MODUL

NOVÉ ZABUDOVATEĽNÉ STMIEVAČE TEM PRE LED SVIETIDLÁ

Biopass – odomykanie bez kľúčov

Dizajnérsky bezdotykový spínač pre väčšie pohodlie

PRENOSNÉ LED NÚDZOVÉ OSVETLENIE 2M

3D SVIETIDLO

ZARIAĎUJETE SI SVOJ DOMOV, KANCELÁRIU ALEBO DIELŇU?

Modul je vhodný nielen pre obytné a pracovné priestory, ale aj pre súkromné a verejné budovy.

Je jedinečný v tom, že spínače a zásuvky umiestnite tam, kde ich potrebujete.