Modul EDGE

Nový prestížny rad MODUL EDGE, ktorý ponúka špeciálny zmyslový a vizuálny zážitok ako nikdy predtým. Trúfate si?

Prestížne materiály

Vďaka pôsobivému spracovaniu sa hliník leskne v novom svetle – kovových dekoratívnych rámikoch EDGE. V troch farebných vyhotoveniach hodných pozornosti: strieborné, zlaté, antracit.

Čistota skla umožňuje svetlu hrať sa a prejaviť v nových sklenených dekoratívnych rámikoch EDGE. Kontrastné farby, čierna a biela, uspokoja aj ten najsofistikovanejší vkus.

Smelosť pin spínačov

„Pin“ prepínače v 4 rôznych farbách tvoria inovatívny a jedinečný zážitok. Harmónia „pinov“ v štyroch farebných esenciách s kovovými a sklenenými rámikmi EDGE vytvára jedinečný sofistikovaný vzhľad.

Minimalizmus alebo retro?

S EDGE sa prispôsobíte ako modernému minimalistickému dizajnu, tak bohatému retro štýlu a splní aj tie najnáročnejšie očakávania novostavieb a rekonštrukcií.

Je určený na použitie s prepínacími pin-spínačmi, no zároveň umožňuje kombináciu so všetkými existujúcimi modulárnymi prvkami MODUL.

Modulárny dizajn

FARBY

Kombinujte farby pin-prepínačov a rámikov podľa ľubovôle a vytvorte jedinečné kombinácie, ktoré budú dokonale vyhovovať vašej predstave o estetickom bývaní.

MATERIÁLY

Pokojná elegancia skla alebo odvážnosť kovu? Postarali sme sa o to, aby oba vyzerali špičkovo, takže žiadne rozhodnutie nie je nesprávne.

KOMBINÁCIA

Modulárna konštrukcia spínača umožňuje ľubovoľne meniť rám, takže si spínače budete môcť vždy prispôsobiť želanému štýlu a vnútornému vybaveniu.

Buď odvážny, prepni na EDGE

Vitajte vo svete, kde sa nostalgický šarm snúbi s nadčasovou sofistikovanosťou moderného minimalizmu.